Apple'ın Macintosh 30. Yıl Videosu

1
0
0
0
0
Apple'ın Macintosh 30. Yıl Videosu
İlk Macintosh'un tanıtımından bugüne tam 30 yıl geçti ve bilgisayar dünyasını yeniden yaratmak için "herkes için bilgisayar" sloganı ile hayata başlayan Macintosh 24 Ocak günü tam 30 yaşına girdi. Apple da bu özel günü kutlamak için özel bir video hazırladı, sadece iPhone kamerası kullanarak!
İlk Macintosh'un tanıtımından bugüne tam 30 yıl geçti ve bilgisayar dünyasını yeniden yaratmak için "herkes için bilgisayar" sloganı ile hayata başlayan Macintosh 24 Ocak günü tam 30 yaşına girdi.

Bu özel günü kutlamak için Apple, sadece iPhone kamerası kullanarak özel bir video hazırladı ve çekimlerini sadece 1 gün içinde tamamlandı.

Ses kaydı oynatabilen ilk Macintosh'un "Hello" demesinin üzerinden geçen 30 yıl içinde Apple, artık sanal bir asistan olan "Siri" ile cihazlarımızla iletişim kurmamızı sağlayabiliyor. Resim çizebildiğimiz ilk Mac'in ardından şu an MacPro ve iMac gibi cihazlar özellikle tasarım işi ile uğraşanların en büyük yardımcısı konumunda. Portable Mac ile taşınabilir bilgisayar devrine adım atan Macintosh, MacBook Air ile en hafif taşınabilir bilgisayarlardan biri haline geldi. İşte bütün bu unsurlar ile Mac'in günlük hayattaki kullanım alanlarını anlatan Mac 30 Yaş Özel Videosu:
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0