• Anasayfa
  • Mobil
  • Maç Başlayana Kadar Cardboard’unuzla (Sanal Gerçeklik Gözlüğü) Zaman Geçirebileceğiniz 5 Uygulama

Maç Başlayana Kadar Cardboard’unuzla (Sanal Gerçeklik Gözlüğü) Zaman Geçirebileceğiniz 5 Uygulama

0
0
0
0
0
Bu akşam yayınlanacak Galatasaray Fenerbahçe maçını 360 derece izlemek için elinizde olan Cardboard’u kullanarak vakit öldürebileceğiniz 5 uygulamadan bahsettik.
Sanal gerçeklik gözlükleri, bugünkü ZTK final karşılaşması olan Galatasaray - Fenerbahçe maçı ile ülkemizde birçok kişi tarafından ilk kez deneyimlenecek. Bugün Sabah Gazetesi’yle birlikte ücretsiz olarak dağıtılan Cardboard’u elbette üstün teknolojiye sahip sanal gerçeklik gözlükleriyle bir tutamayız, fakat yine de bugünkü maç için yeterli bir materyal olduğunu söyleyebiliriz.

Birçoğumuz, akşamki karşılaşmayı Cardboard’larımızla izleyeceğiz. 21:15’te başlayacak olan karşılaşmayı beklerken Cardboard’a boş boş bakmak yerine sizlere tavsiye ettiğimiz 5’er oyun ve uygulama ile vakit öldürebileceğinizi düşündüm.Android ve iOS platformları için geliştirilen bu 5’er uygulama ve oyun, maç başlamadan önce size güzel bir deneyim yaşatacak. Eğer ilk kez kullanacaksanız (ki çoğunuz için öyle olduğunu tahmin ediyorum) bu uygulama ve oyunlar size hem ufak bir tecrübe yaşatacak hem de keyifle zaman geçirmenizi sağlayacak. Aşağıda iOS ve Android platformları için geliştirilmiş, tamamen ücretsiz olan uygulama ve oyunlara ait bağlantılara ulaşabilirsiniz.
   
  En İyi 5 Sanal Gerçeklik Oyunu
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0