Yeni Macbook Air'lar Fansız mı Olacak?

0
0
0
0
0
Yeni Macbook Air'lar Fansız mı Olacak?
Son bir kaç yıldır Air cephesinde bizi şaşırtacak bir değişiklik göremiyorduk. Yeni çıkan dedikodulara göre Apple bizi bu yıl şaşırtacak gibi duruyor. 
Artık yeni iPhone ile ilgili haberlerin bitmesiyle Apple ile ilgili dedikodular ortaya çıkmaya başladı. Ancak bu sefer dedikodular telefonla ilgili değil. Apple'ın ilk olarak karşımıza 2008 yılında çıkardığı MacBook Air'ları görünce "bu ne laaa, kağıt gibi" tepkisini bolca duymuştuk. Tabi 2008'den bu yana teknoloji ve onunla birlikte Air'lar da ilerledi ve bir çok yenilikleri beraberinde getirdi.  Ancak son bir kaç yıldır Air cephesinde bizi şaşırtacak bir değişiklik göremiyorduk. Yeni çıkan dedikodulara göre Apple bizi bu yıl şaşırtacak gibi duruyor. 9to5Mac'in haberine göre yeni gelecek olan  Air'lar retina ekranla birlikte gelecek. Aynı zamanda yeni bir usb teknolojisi olan TYPE-C'yi de barındıracak. Broadwell işlemcinin yer alacağı söylenen cihazda, fan olmama ihtimali de bir diğer söylenti.

2015 yılında çıkacağı düşünülen Macbook Air'ın MagSafe'inde de değişikliklere gidileceği söyleniyor. Şu an piyasadaki  en üst modelin pil ömrü 12 saate kadar iken, yeni gelecek olan Air için bu sürenin artacağını da söyleyebiliriz. 12 inç ekranla gelmesi beklenen bu küçük devin dedikoduları bakalım ne kadar doğru olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0