​Küçük Şampiyon Mac Mini

0
0
0
0
0
Apple lansmanda bir diğer masaüstü bilgisayarı olan Mac Mini'nin yeni versiyonunu da tanıttı. Sadece 19.7 santimetrekarelik bir gövdesi bulunan Mac Mini hem ekonomik hem de oldukça güçlü. 
Apple, lansmanda bir diğer masaüstü bilgisayarı olan Mac Mini'nin yeni versiyonunu da tanıttı. Sadece 19.7 santimetrekarelik bir gövdesi bulunan Mac Mini hem ekonomik hem de oldukça güçlü. 

4. nesil Intel işlemciyle beraber, Intel HD 5000 grafik kartı kullanan Mac Mini'de Thunderbolt 2 girişi bulunuyor. Intel HD 5000'in iddiası önceki nesle göre %90 daha performanslı çalışması. 1.4 , 2.6 ve 2.8 GHz işlemcilerden dilediğinizi seçebileceğiniz Mac Mini'de üst düzey işlemler yapmak istiyorsanız i7 işlemcili ve 3.0 GHz hızında çalışan modelini de seçebilirsiniz. Ayrıca bu model işlemcinin yoğun çalıştığı uygulamalarda 3.5 GHz'e kadar yükselebiliyor.500 GB ve 1 TB olarak iki seçenek ile gelen Mac Mini'de dört adet usb 3.0,  iki adet Thunderbolt 2, bir adet Hdmi, ses girişi, kulaklık çıkışı, sd kart yuvası ve ethernet girişi bulunuyor. Ethernet girişi kullanmak istemeyenler için Wi-Fi özelliği de bulunan Mac Mini, sadece Apple'ın üretmiş olduğu klavye- fare ile değil başka firmaların ürettikleriyle de çalışabiliyor. Mac Mini'nin en düşük fiyatlı modeli 499 Dolar'lık  etiketiyle piyasaya çıkacak.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0