​MacBook Pro'lar Güncellendi

0
0
0
0
0
Apple son dönemde takipçilerini sevindirecek bir hamle yaptı. Apple'ın online mağazasında denk gelinen bu değişiklik ile bazı MacBook Pro'lara yeni etiketi geldi. Peki bu yenilik MacBook Pro'lara neler kazandırdı?
Apple son dönemde takipçilerini sevindirecek bir hamle yaptı. Apple'ın online mağazasında denk gelinen bu değişiklik ile bazı MacBook Pro'lara yeni etiketi geldi. Peki bu yenilik MacBook Pro'lara neler kazandırdı?

İşlemciler hızlandı, bellek miktarı minimum 8 GB'a yükseltildi. Çok büyük bir yenilik sayılmaz aslında, ancak 13 inç Retina Ekranlı MacBook Pro'larda 2.4  GHz hızındaki çift çekirdekli İ5 işlemciler, 2.6 GHz'e yükseltilirken, standart olan 4 GB RAM de 8'e yükseltildi.

15 inç olan MacBook Pro'lar için de benzer gelişmeleri görüyoruz. Daha önce 2.2 GHz dört çekirdekli i7 işlemciye sahip olan MacBook Pro'lar günümüz itibariyle 2.5 GHz hızına yükselmiş bulunuyor. Ram miktarında bir değişikliğe gidilmeyen 15 inç'lerde ise 16 gb sabit tutulmuş.Eğer siz geçtiğimiz bir hafta içerisinde MacBook Pro aldıysanız, aldığınız yerle görüşmenizde fayda var. Çünkü yurt dışında bu tarz değişiklikler siz aldıktan birkaç hafta sonra oluyorsa Apple cihazınızı değiştiriyor. Eskiden olsa hiç uğraşmayın derdik. Ancak Apple Türkiye'ye resmi olarak girdikten sonra müşteri memnuniyetini artırmak adına bu tarz bir girişimde bulunmuş olabilir. Denemekte fayda var (aslında olması gereken bu). Bu arada siz eski modeli internet üzerinden sipariş verdiyseniz biraz gecikmeli olarak geçecek elinize. Çünkü burada Apple gerçekten bir güzellik yapmış ve müşterilerine yeni modeli göndereceğini bildiren mailler yollamış. Hem de hiç bir ücret farkı almadan. Müşteriyi velinimetten sayan Apple'ı bu konuda tebrik ediyoruz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0