• Anasayfa
  • Mobil
  • Game of Thrones Hayranlarını Büyük Bir Dertten Kurtaracak Uygulama Geliştirildi

Game of Thrones Hayranlarını Büyük Bir Dertten Kurtaracak Uygulama Geliştirildi

0
0
0
0
0
Game of Thrones fanları için geliştirilen bu uygulama, dizideki bölümlerin nerelerde geçtiğini harita üzerinde görmenizi sağlıyor.
Game of Thrones dizisini izleyenler, karakterlerin sürekli olarak seyahat halinde olduğunu bilirler. Tabii bunları hafızalarda tutmak, diziyi izlerken biraz zor olabilir. Bu sebeple karakterlerin nerede, ne yaptığını gösteren interaktif bir mobil uygulama geliştirildi. 

miniMapps tarafından geliştirilen Map for Game of Thrones (Game of Thrones Haritası) uygulaması, dizinin bir bölümünü izledikten sonra karakterlerin haritadaki konumlarını net bir şekilde görmenizi, ‘ulan burası neresi şimdi?’ gibi soru işaretlerinden kurtulmanızı sağlıyor. Daha net bahsetmek gerekirse her sahnenin haritadaki konumunu, ufak tarihsel bilgilerle birlikte Map for Game of Thrones sayesinde öğrenebileceksiniz. Haritayı akıllı telefon üzerinden kullanacağınız için grafikler çok üst seviyede tutulmamış (herkeste Galaxy S7’ler, iPhone 6S’ler yok sonuçta), fakat işinizi rahatlıkla göreceğini ve ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Uygulama elbette ücretsiz, yalnızca ara ara karşınıza bazı reklamlar çıkacak. Bunun anlaşılabilir bir durum olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Android platformu için geliştirilen uygulamanın indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  Map For Game of Thrones İndir

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0