• Anasayfa
  • Mobil
  • Marshmallow’un Galaxy S6 ve S6 Edge’teki İlk Görüntüleri Çıktı!

Marshmallow’un Galaxy S6 ve S6 Edge’teki İlk Görüntüleri Çıktı!

0
0
0
0
0
Önümüzdeki ayın başından itibaren Samsung’un belli başlı cihazlara resmi olarak dağıtacağı Marshmallow’un Galaxy S6 ve S6 Edge’teki ilk görüntüleri paylaşıldı.
Samsung’un birkaç hafta önce hangi cihazlarına ne zaman Marshmallow göndereceğine dair bir haber paylaşmıştık. Bu ayın başından itibaren gelecek olan güncellemeye ilk olarak elbette en üst seviye cihazlar kavuşacak. 

Şuradaki haberimizde detaylı olarak bilgilerinizi tazeleyebileceğiniz Marshmallow’un Galaxy S6 ve S6 Edge’te nasıl göründüğüne dair ilk görseller de paylaşıldı. Samsung’a en yakın kaynaklardan olan SamMobile’ın yaptığı paylaşımlarda, cihazların bir önceki Android sürüme göre çok değişik göründüğünü söyleyebiliriz. 

Arayüzün çok daha şeffaf olduğunu gördüğümüz Marshmallow, birkaç yeni sıralama aracına ve uygulama arama bölümüne sahip.

Son olarak Note 5’te olduğu gibi S6 ve S6 Edge’te de Pro kamera modunun geldiğini söyleyelim. Fakat Note 5’te olduğu gibi deklanşör hızını kontrol etme özelliği yer almıyor.

Aşağıdaki fotoğraflarla Marshmallow’un Galaxy S6 ve S6 Edge’te nasıl göründüğünü daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0