• Anasayfa
  • Mobil
  • Hollandalı Tasarımcı Yine Yapacağını Yaptı; iPhone 5SE, 7 ve 7 Plus’ın Şematik 3D Görüntülerini Paylaştı

Hollandalı Tasarımcı Yine Yapacağını Yaptı; iPhone 5SE, 7 ve 7 Plus’ın Şematik 3D Görüntülerini Paylaştı

0
0
0
0
0
Avrupa’nın ‘sızıntı haberlerinin merkezi’ olan Nowhereelse, bu yıl içerisinde tanıtılacak tüm iPhone modellerine ait şematik çizimleri yayınladı.
En son geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde 4 inçlik iPhone 5SE’in şematik görselleri yayınlanmış ve cihazın diyagonal köşelere sahip olması dahil olmak üzere birçok detaya erişme fırsatı yakalamıştık. Bunlar Martin Hajek tarafından yapılan 3D modelleme çalışmalarıydı fakat daha sonra ortaya çıkan birçok görsel, 21 Mart’ta tanıtılacak olan iPhone 5SE modelinin böyle bir tasarıma sahip olacağını gösteriyordu. 

Hollandalı 3D modelleme ve grafik sanatçısı Martin Hajek, şimdi de iPhone 5SE ile birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ya da Pro’ya ait olan yeni modellerin şematik görüntülerini yayınladı. Bu görüntüler, cihazın hem tasarımını hem de önceki iPhone modellerine göre aralarındaki farkları net bir şekilde görmemizi sağlıyor. 

Bu görseller bir tasarımcı tarafından yapıldı ve hiçbir resmiyet taşımıyor. Fakat dünya genelinde büyük bir üne sahip olan Martin Hajek’in kaleminden çıkan çalışmaların birçok kesim tarafından dört gözle beklendiğini ve tasarımlarının genelde iPhone’larla neredeyse birebir örtüştüğünü de belirtmekte fayda var.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0