• Anasayfa
  • Mobil
  • Matematik Dersiniz İçin Faydalı Olabilecek 10 Uygulama

Matematik Dersiniz İçin Faydalı Olabilecek 10 Uygulama

5
0
0
0
0
Eğer matematik dersi için pratik yapmak ya da bilgi dağarcığınızı geliştirmek istiyorsanız, size sunduğumuz 10 ücretsiz uygulamadan faydalanabilirsiniz.
Matematik, hayatımızın her alanında karşımıza çıkan fakat maalesef en zorlandığımız dersler arasında yer alıyor. (hatta sınav sonuçlarına göre ülkece en düşük netler hep matematik dersinden alınıyor) Şimdi ‘ülkemizdeki eğitim sistemi zaten bitik aabi’ falan deyip hiç o konulara girmek istemiyorum ama bu konuda sıkıntı yaşadığımız bir gerçek. O yüzden hazırladığımız bu uygulama listesinin işinize fazlasıyla yarayacağını düşünüyorum.

Matematikle ilgili pratik yapmak ya da bilmediğiniz konularda kendinizi geliştirebilmeniz için hazırladığımız listedeki tüm uygulamalar ücretsiz. Eğer telefonunuzun hafızasında yeteri kadar boşluk varsa uygulamaları sırayla denemenizi tavsiye ederim. Beğenmediğiniz olursa zaten silersiniz.Android için hazırladığımız listeye şuradan, iOS için olana ise buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Her zaman makara yapacak değiliz ya, biraz da derslerinizde parmağımız olsun. :) (yararlı bulursanız diğer dersleriniz için de uygulama listesi hazırlarız, yorumlar kısmından haberleşelim)
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0