• Anasayfa
  • Mobil
  • Matt Bonner, iPhone 6 Plus'ı Tek Elle Kullanmaya Çalışırken Sakatlandı

Matt Bonner, iPhone 6 Plus'ı Tek Elle Kullanmaya Çalışırken Sakatlandı

0
0
0
0
0
NBA’in San Antonio Spurs takımında oynayan ünlü basketbolcu Matt Bonner, iPhone 6 Plus’ı tek elle kullanmaya çalışırken kendini sakatlamayı başardı.
Akıllı telefonların büyük ölçüde hayatımızı kolaylaştırdığı söylense de ortaya olumsuz sonuçlar çıkabiliyor. Alınan çakma telefonlardan kaynaklanan sorunlar veya bu telefonlara ait olan aksesuarların meydana getirdiği sorunlar bazı durumlarda ister istemez can sıkabiliyor. 

Bu haberimize konuk olan telefonumuz ise iPhone 6 Plus. Hepimizin bildiği üzere Apple bu zamana kadar tek elle kullanım pratikliğinden şaşmamış ve bu fikri kendine ilke olarak edinmişti. Bu tutumunu iPhone 6 Plus ile bozan Apple, kullanıcılarından negatif geri dönüşler alsa da geri adım atmamıştı. 

Haberin ilginç tarafı ise iPhone 6 Plus’ın NBA’in San Antonio Spurs takımında forma giyen Matt Bonner’i sakatlaması oldu. Ünlü basketbolcunun yaptığı açıklamada cihazı tek elle kullanmaya çalıştığını ve bu nedenle parmaklarını gereğinden fazla açtığını söylemiş. Anlamsız bir şekilde bu hareketleri tekrarlayan Bonner, en sonunda kendini sakatlamayı başarabilmiş.Buna benzer olaylar doğrultusunda ortaya çıkan olumsuz durumlardan kaynaklanan geri dönüşlerin arttığını belirtten Apple yetkililerinin nasıl bir stratejiyle durumu kendi lehlerine çevireceği merak konusu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0