• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu Blue Charm Metal'ın Görselleri ve Özellikleri Sızdırıldı!

Meizu Blue Charm Metal'ın Görselleri ve Özellikleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Meizu  ''Blue Charm'' serisinin yeni üyesi olacak Blue Charm Metal'ın görselleri ve özellikleri sızdırıldı.
Mobil cihaz sektöründe önemli bir yükleşile geçen Çinli firmalar içinde üst sıralarda yer alan Meizu, 21 Ekim'de yeni cihazlarını tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek.

Etkinlik kapsamında merakla beklenen cihazlardan biri de ''Blue Charm'' serisinin yeni üyesi olacak olan telefon. Ancak, sanıyoruz telefonun artık ''merakla beklenen'' bir tarafı kalmamış durumda. Çünkü her mobil cihazın başına gelen tanıtım öncesi sızma geleneği, yeni Blue Charm modeli için de geçerli. Üstelik gelen sızıntı oldukça detaylı. 



Görselleriyle birlikte detaylı özellikleri de ortaya çıkan Meizu Blue Charm Metal, adından da anlaşılacağı üzere metal bir kasaya sahip. 5.5-inç Full HD ekrana sahip telefonda 2.0GHz, 8 çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 16GB depolama alanı, 13MP arka ve 5MP ön kamera gibi özellikleri olan telefon, 8.2mm inceliği ile de dikkat çekmekte. Ayrıca telefonda Android tabanlı YunOS 3.1.6 sürümlü işletim sistemi de bulunmakta.
 

Dediğimiz gibi telefo 21 Ekim'de düzenlencek etkinlik ile resmi olarak tanıtılacak. Ancak şu an için herhangi bir çıkış tarihi ya da fiyat bilgisi bulunmuyor. Bakalım yeni Meizu Blue Charm Metal, nasıl bir etiket fiyatına sahip olacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0