• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu, Bu Yıl Xiaomi’nin Korkulu Rüyası Olacak

Meizu, Bu Yıl Xiaomi’nin Korkulu Rüyası Olacak

0
0
0
0
0
Meizu’nun MX4 ve MX4 Pro ile birlikte düşük fiyatlı Meizu M1’in yakaladığı satış rakamları, Xiaomi’nin uykusunu kaçıracak gibi duruyor. Saniyeler içerisinde 100 binden fazla ön satış siparişi alan yeni akıllı telefonlarının sadece Ocak ayındaki satış rakamı 1.5 milyonu bulmuş durumda.
Meizu’nun MX4 ve MX4 Pro ile birlikte düşük fiyatlı Meizu M1’in yakaladığı satış rakamları, Xiaomi’nin uykusunu kaçıracak gibi duruyor. Saniyeler içerisinde 100 binden fazla ön satış siparişi alan yeni akıllı telefonlarının sadece Ocak ayındaki satış rakamı 1.5 milyonu bulmuş durumda.

Meizu’nun Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Li Nan, toplamda 20 milyon akıllı cihaz satma gibi bir hedeflerinin olmadığını fakat bu satış oranının devam etmesiyle 20 milyonu geçebileceklerini söyledi.Bir hafta önce size şuradaki haberimizde de anlattığımız üzere Alibaba, Meizu’ya 590 milyon dolarlık bir yatırım yapacağını açıklamıştı. Arkasına bir de Alibaba’yı alan Meizu, Çin’in son zamanlarda kalitesiyle adından sıkça bahsettiren Xiaomi’nin inceden “tırsmasını” sağlamış olabilir. Kaynak
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0