• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu, 2 Haziran'da M2 Note Modelini Tanıtıyor!

Meizu, 2 Haziran'da M2 Note Modelini Tanıtıyor!

0
0
0
0
0
Ülkemizde MX4 modeliyle dikkatleri üzerine çeken Meizu'nun yeni büyük ekranlı telefonu olacak M2 Note'un özellikleri 2 Haziran'daki tanıtım öncesi ortaya çıktı.
Geçtiğimiz yıla kadar pek bilinmeyen, geçen sene adını duyurmaya başlayıp bu sene ülkemize girmesi ve uygun MX4 modeliyle dikkatleri bir anda üzerine çekip ilgi odağı olmaya başlayan Meizu, ülkemizde stok sorunları yaşayan ve ürün yetiştiremeyen bir firma olacak kadar dikkat çekiyor.

Meizu'nun MX5 modeli bu sene beklenen telefonu olsa da büyük ekranlı serisi olan M1 Note'un yeni versiyonu olacak olan M2 Note modeli de merakla bekleniyor.Meizu tarafından paylaşılan görseller ile 2 Haziran'da tanıtılacağı belli olan M2 Note'un teknik özellikleri ise GFXBench'e göre 5.6 inçlik FullHD ekran, 8 çekirdekli ve 64-bit MediaTek MT6753 işlemci, 2GB RAM. 12MP 4K video çekim özellikli arka ve 5MP ön kameraya sahip olarak sıralanıyor."Ana ekran devrimi" yapacağını söyleyen Meizu'nun yuvarlak home butonuna parmak izi okuyucu eklemesi de bekleniyor.

Meizu M2 Note'un diğer detayları ve ana ekran butonunda yapacakları yenilikleri 2 Haziran'daki lansman sonrası sizlere buradan aktaracağız. Bakalım büyük ekranlı telefonlar arasında M2 Note ne gibi satış rakamları ve kullanıcı deneyimi sunabilecek hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0