• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu, M2 Tanıtımı İçin Davetiye Kutularına Nokia 1110 Koydu

Meizu, M2 Tanıtımı İçin Davetiye Kutularına Nokia 1110 Koydu

0
0
0
0
0
Son dönemde dillendirilen Nokia'nın mobil pazara girmesi için Meizu ile ortaklığa gireceğine dair bir kanıt olarak görülen bu davetiyelerde, 29 Temmuz'da tanıtılacak olan M2 modeli davetiye kutularına Nokia 1110 yerleştirmesi ile iyice dillendi.
Daha haberimizi yayınlamamızın üzerinden 1 gün dahi geçmeden Meizu & Nokia ortaklığına dair bir kanıt ortaya çıktı. Sizlere dün bu haberimiz ile bahsettiğimiz Meizu tarafından "Hoşgeldin Nokia" demesi ve Nokia 1110 ekranını andıran görseli ile dillendirilen Meizu'nun Nokia ortaklığına gitme muhabbeti şimdi başka bir açıdan da iyice dillendirilmeye başlandı.

29 Temmuz'da tanıcağı Meizu M2 modeli için dağıtılan davetiye kutularının içinden bu davetiye tarihini gösteren Nokia 1110 modellerini çıkması sonucunda artık her kesim tarafından Nokia'nın 2016 ile kalkacak olan telefon üretme yasağını Meizu ile ortaklığa giderek aşacağı ve Nokia telefonlarını Meizu ortaklığı ile görebileceğimiz anlamına geldiği bir nevi kesinleşmiş de oldu.Aynı zamanda M2 davetiyelerinden 1110 çıkma durumunu M2'nin oldukça ucuz olabileceğine işaret ettiği şeklinde değerlendirenler de bulunuyor. 

29 Temmuz'da anlayacağımız bu detayları zamanı geldiğinde hep beraber görmüş olacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0