• Anasayfa
  • Mobil
  • Nokia ve Meizu'dan 60 Megapiksellik Akıllı Telefon mu Geliyor?

Nokia ve Meizu'dan 60 Megapiksellik Akıllı Telefon mu Geliyor?

0
0
0
0
0
​Yaklaşık iki ay önce paylaştığımız haberimizde, Nokia ve Meizu’nun birlikte yeni bir MX4 modeli üzerinde çalıştıklarını belirtmiştik. Fakat Meizu’nun Başkan Yardımcısı Li Nanbu, Nokia ile bir çalışmalarının olmadığını söylemişti.
Yaklaşık iki ay önce paylaştığımız haberimizde, Nokia ve Meizu’nun birlikte yeni bir MX4 modeli üzerinde çalıştıklarını belirtmiştik. Fakat Meizu’nun Başkan Yardımcısı Li Nanbu, Nokia ile bir çalışmalarının olmadığını söylemişti.

Fakat Ubuntu’unun Weibo hesabından paylaşılan bir görselde, Nokia Lumia 1030’la birlikte Meizu MX4 Supreme isminde bir isim bulunuyor. Paylaşılan görselin en üst kısmında da 60 rakamı yer alıyor. Bu 60 rakamının, yeni üretilen telefonun arka kamerasının 60 megapiksel olduğuna dair ciddi söylentiler dolanıyor. 

Meizu MX4 Supreme’in üst düzey teknik özelliklere ve çok ince çerçevelere sahip olacağı söyleniyor. Diğer iddialar ise Meizu MX4 Supreme’in yazılım ve donanım açısından Nokia’dan destek alacağı.Şimdilik daha önceki söylentiler ve afiş üzerinden çıkardığımız izlenimler bunlar. İlerleyen günlerde iddialarla ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0