• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu MX5'in Metal Kapak Görseli ve Fiyatı Sızdırıldı!

Meizu MX5'in Metal Kapak Görseli ve Fiyatı Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Son zamanlarda yaptığı iyi telefonlarla adından söz ettiren ve akıllı telefon pazarında yerini yavaş yavaş sağlama alan Meizu'nun yeni telefonu MX5'ten yeni görseller ve fiyat bilgisi geldi.
Çinli mobil üreticilerin atakları hız kesmeden devam ediyor. İşte bu Çinli üreticilerden biri olan Meizu'nun hali hazırda 30 Haziran'da yeni bir cihaz tanıtacağını zaten biliyoruz.

Hatta Meizu, yeni cihazıyla ilgili birkaç ufak detay vermiş, ayrıca cihazına ''Full Metal Jacket'' lakabını da takmıştı. Yani Meizu tarafından gelecek yeni cihaz -ki muhtemelen Meizu MX5 ismine sahip olacak- metal bir gövdeye sahip olacak.

Şu an için yeni Meizu'ya ait bazı görseller sızdırılmış durumda. Bu görseller telefonun metalden yapılacak olma olasılığını da doğrular nitelikte. Fotoğraflarla birlikte telefonun özellikleri hakkında bazı bilgilerde sızdırılmış durumda. Sızdırılan bilgilere göre MX5'te 5.5-inç 1080p ekran, octa-core 2.3 GHz MT6795T çipset, 3 GB RAM, 20 MP arka kamera ve 128 GB'a kadar destekleyen microSD girişi olacak.Telefonun özellikleri hakkında pek çok sızıntı ve söylenti olur da fiyatı hakkında olmaz mı? Tabiki olur. Meizu'nun yeni telefonu, fiyat olarak yine piyasadaki rakiplerini zor durumda bıracak bir rakam ile gelme amacında. MX5'in  fiyatı 1799 Yuan (yani yaklaşık 780 TL) olacak. Tabi bu Çin'de satılacak fiyatı. Ülkemizde durum nasıl olur henüz bilemiyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0