• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu MX5'in Resmi Render Görselleri Sızdırıldı!

Meizu MX5'in Resmi Render Görselleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Meizu'nun ülkemizde de merakla beklenen yeni telefonu Meizu MX5'in render görsellerinin de sızdırılmasıyla nasıl bir telefon ile karşılaşacağımız kesinleşmiş oldu.
Şimdiye kadar gerek kasası gerek farklı görselleri ortaya çıkan Meizu'nun yeni üst seviye telefonu olacak olan MX5, teknik özellikleri, tasarımı ve fiyatı ile merak ediliyordu. Daha önce buradan bahsettiğimiz gibi teknik özellikleri sızan MX5'in bu haberimizde olduğu gibi de direkt olarak test cihazına ait görseller ortaya çıkmıştı. Şimdi ise ortaya çıkan render görselleri ile daha önce haberini yaptığımız görsellerin doğruluğu bir nevi kanıtlanmış oldu.

Bir önceki modele göre renderlar nedense biraz daha kalın görünüyor. Tasarımın yine Applevari olduğu anlaşılan telefonda bir de fiziksel tuş ya da HTC One M9 Plus modelindeki gibi sadece parmak izi okuyucusu işlevindede kullanılacak olabilir.Yukarıdaki görseli daha önce çıkan Meizu MX5 GFXBench'te çıkan detaylara göre 5.5 inç FHD ekran, 8 çekirdekli 2.1GHz hızındaki MediaTek MT6795 çipseti ve PowerVR G2000 grafik işlem birimi, 3GB RAM, 16GB (+MicroSD), 20MP arka ve 5MP ön kamera gibi detaylara sahip olacağı ortaya çıkmıştı.Ayrıca  Android 5.0.1 Lollipop arayüzü ile gelecek olan Meizu MX5, piyasaya geldikten kısa süre sonra Android 5.1.1 güncellemesi alacağı söyleniyordu. Çin'de 1799 Yuan (yani yaklaşık 780 TL) olarak çıkacağı söylenen telefonun ülkemizde nasıl fir fiyat seçimi yapılacağı merak ediliyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0