• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu MX5 Pro Plus Benchmark Testinde Ortaya Çıktı!

Meizu MX5 Pro Plus Benchmark Testinde Ortaya Çıktı!

1
0
0
0
0
Haziran ayında yeni telefonlarını tanıtarak piyasada tekrar hareketlenen Meizu'nun üst seviye yeni telefonu ortaya çıktı.
Bu senenin başında Meizu'nun beklenen yeni telefonu MX5 Pro'yu es geçip, yerine farklı, yeni bir telefon geleceği yönünde haberler iyiden iyiye artmıştı. Tabi burada bahsettiğimiz ''farklı'' olayı sadece isimden ibaret. Yeni gelecek Meizu telefonunun ismi MX5 Pro Plus olacak. Şimdi ise bu telefonun görselleri ve özellikleri sızmış durumda.

Sızıntılara göre telefonda Samsung'un yeni telefonlarında da karşımıza çıkan Exynos 7420 çipset bulunmakta. Ancak başka kaynaklı söylentilere göre de telefondaki çipset Snapdragon 820. Zaten bu tarz söylentilere artık alıştık, kabak tadı vermeye başladı. Piyasada zaten şu telefonun taşıyabileceği iki tane çipset var. Biri çıkıp o diyor, öteki çıkıp diğer diyor... Neyse.Telefonda Exynos 7420 çipset bulunacağını söyleyen sızıntının kaynağı, bunun yanı sıra MX5  Pro Plus'da 4GB LPDDR4 RAM, 20.7MP arka kamera gibi özellikler de bulunduğunu söylemekte. Telefon her ne kadar AnTuTu'nun benchmark sitesinde ortaya çıkmış olsa da, sızıntı kaynağının paylaştığı fotoğraflarda telefonun aldığı sonuçlar sansürlenmiş durumda. Bakalım telefon tam anlamıyla gün yüzüne çıktığında özellikleri nasıl olacak?
 

Kaynak: GSMArena
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0