Meizu’nun “Fiyat / Performans” Kavramına Bambaşka Bir Boyut Kazandıracak Yeni Telefonu: MX6

0
0
0
0
0
Meizu’nun 24 Şubat’ta duyurmasını beklediğimiz yeni telefon modeli MX6, tam anlamıyla fiyat - performans odaklı olacak.
Meizu’nun dünya genelinde ciddi anlamda bir karizması bulunuyor, özellikle duyurdukları akıllı telefon modelleriyle. Şirketin tasarımı, fiyatı ve özellikleri için hiç düşünmeden işaretini yerleştireceğimiz telefon modelleri arasına adını altın harflerle yazdıracak yeni bir model geliyor: MX6.

Gelen söylentiler, Meizu MX6’nın Mi 5 modeliyle birlikte Şubat’ın 24’ünde tanıtılacağı yönünde. 276 dolar etiket fiyatıyla satışa sunulacağı söylenen MX6’nın sahip olacağı söylenen özelliklere baktığımızda, telefonlara artık 2-3 bin aralığında rakamlar ödemekten vazgeçeceğinizi düşünüyorum.

Android’e yakın kaynaklar, Meizu MX6’nın MediaTek’in 64-bit mimarili 6 çekirdekli Helio X20 işlemciye, 4 GB RAM’e, 4000mAh gücünde bataryaya ve 20.7 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olacağı yönünde.Haberde ayrıca cihazın çok yüksek ihtimalle metal bir gövdeye sahip olacağı ve cihazın alt kısmında Meizu’nun mBack adındaki fiziksel Home tuşunun yer alacağı belirtiliyor. İşletim sisteminin Android 6.0 Marshmallow olacağına kesin gözle bakılan Meizu MX6’da ayrıca arayüz olarak Flyme’nin (muhtemelen 6) yeni versiyonu yer alacak.

Cihazın tasarımı ve ekranıyla ilgili şu an için ne konsept, ne de somut herhangi somut bir şey yok fakat görüntüleri yakında internete düşecektir. (siz de biliyorsunuz ki teknoloji dünyasının gizlisi - saklısı olmaz)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0