• Anasayfa
  • Mobil
  • Meizu'nun Türkiye Ekibinden Çok Sert Açıklama Geldi

Meizu'nun Türkiye Ekibinden Çok Sert Açıklama Geldi

1
0
0
0
0
Meizu'nun Türkiye Ekibinden Çok Sert Açıklama Geldi
​Meizu’nun MX4 ve MX4 Pro isimli akıllı telefonları, yüksek sistem özellikleri ve ortalama akıllı telefonlara göre düşük etiket fiyatına sahip olması nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de dört gözle satış raflarında bekleniyordu. 
Meizu’nun MX4 ve MX4 Pro isimli akıllı telefonları, yüksek sistem özellikleri ve ortalama akıllı telefonlara göre düşük etiket fiyatına sahip olması nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de dört gözle satış raflarında bekleniyordu. Hatta 1 ay önce Meizu MX4’e olan ilgi o kadar fazlaydı ki stoklarda ne kadar varsa hepsi tükenmişti ve arkasından da zam yapılmıştı.  

Fakat Meizu’yla ilgili artık yüksek satış rakamlarına ulaşmasından mı yoksa başka sebeplerden dolayı mı bilinmez, birçok iddia ortaya atılmıştı. Firmanın Türkiye ekibi özellikle sosyal medya üzerinden dönen asılsız iddialara karşılık olarak sert bir bildiri yayınlayarak, tüm yasal hakların kullanılarak sorumlu kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. 


MX4 ve MX4 Pro’ya olan yoğun ilgini ardından cihazların tedarik edilememesi sebebiyle suçlanan Meizu, bu konu hakkında da tüketicilerini bilgilendirdi. 

Son olarak Meizu MX 4 Pro'nun 16 ve 32 GB'lık versiyonlarının Türkiye fiyatı açıklanmıştı. Meizu'nun bu modeli 1399 TL fiyatıyla ön sipariş olarak satın alınabilir durumda.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0