• Anasayfa
  • Mobil
  • Merakla Beklenen Windows 10 Mobile Yeni Sürüm Ertelendi!

Merakla Beklenen Windows 10 Mobile Yeni Sürüm Ertelendi!

0
0
0
0
0
Merakla Beklenen Windows 10 Mobile Yeni Sürüm Ertelendi!
Kullancıların merakla beklediği ve Eylül ayında kullanıma sunulması beklenen Windows 10 Final sürümünün ertelendiği açıklandı.
Geçtiğimiz ay yayınlanan Windows 10 Mobile'ın beta sürümü için büyük güncellemede, Yapı 10512 performans iyileştirmeleri ve arayüz değişikleri yer alıyordu. Microsoft’un yaptığı açıklamaya göre kullanıcıların Eylül ayında Windows 10 Mobile ön izleme yapısını alması gerekiyordu fakat WDG Mühendislik Sistemleri Başkan Yardımcısı Gabriel Aul, Twitter hesabı üzerinden bu yapının ertelendiğini açıkladı. Bu ertelenmenin nedeni ise, yeni yapıyla ilgili bir yükleme problemi olduğu için yeni yapının birkaç gün geciklemeli olarak kullanıcılara sunulacağı yönünde.

Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre ekiplerinin sorunu çözmesi için çalıştıkları ve en kısa sürede sonuca ulaşacaklarını bildirdi. Aul, kullanıcılarından özür dileyerek cümlesini bitirdi fakat  beklendiği gibi kullanıcılar tepkisiz kalmadı. Bazı kullanıcılar olumsuz bazıları da her zaman olduğu gibi olumlu tepkiler verdi. (Bazılarından kastım Microsoft fan boyları.)
 


Sonuç olarak haberler Microsoft Windows 10 Mobile Final sürümü Eylül ayında kullanıma sunulması beklenirken Kasım ayına kadar uzayabilceği doğrultusunda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0