• Anasayfa
  • Mobil
  • 13 Megapiksel Ön Kameralı Akıllı Telefon: Micromax Canvas Selfie

13 Megapiksel Ön Kameralı Akıllı Telefon: Micromax Canvas Selfie

0
0
0
0
0
13 Megapiksel Ön Kameralı Akıllı Telefon: Micromax Canvas Selfie
​Selfie’nin (özçekim), akıllı telefon dünyasının ön kamerasında devrim yarattığı artık yadsınamaz bir gerçek. Akıllı telefon üretici firmalar, artık telefonlarını özçekim odaklı tanıtarak reklam stratejisini bu yönde geliştirmeye başladılar. 
Selfie’nin (özçekim), akıllı telefon dünyasının ön kamerasında devrim yarattığı artık yadsınamaz bir gerçek. Akıllı telefon üretici firmalar, artık telefonlarını özçekim odaklı tanıtarak reklam stratejisini bu yönde geliştirmeye başladılar. 

Yaz aylarının başlangıcından itibaren artık tuvaletlerde bile özçekim yapmamızı sağlayan “Selfie odaklı telefonlar”, yakın bir zaman önce haberini yaptığımız HTC Desire Eye ile günümüz teknolojisiyle artık doruk noktasına ulaşmıştı. Yine bu telefona benzer özelliklerin olduğu akıllı bir telefon da Micromax şirketinden geliyor.

Micromax Canvas Selfie adıyla gelecek olan cihazın işletim sistemi Android 4.4 KitKat olacak. Teknik özelliklerine baktığımızda 2 GB RAM, 16 GB eMMC bellek, 32 GB’a kadar microSDXC kart desteği, 4,7 inç 720p HD IPS ekranı bulunuyor. Cihazın en önemli özelliğine baktığımızda ise ön ve arka tarafında 13 megapiksellik Sony CMOS sensörlü ve LED flaşlı kamera modüllerini görüyoruz.

Micromax Canvas Selfie’nin bataryasının yalnızca 2300mAh olması eksi taraflarından birisi olsa da, özçekim meraklıları için satın alınabilirliği yüksek bir cihaz olarak görülüyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0