• Anasayfa
  • Mobil
  • Microsoft, Ekim Ayında Lumia 940, 940 XL, Surface 4, Xbox One Mini ve Band 2 Cihazlarını Toplu Halde Tanıtacak

Microsoft, Ekim Ayında Lumia 940, 940 XL, Surface 4, Xbox One Mini ve Band 2 Cihazlarını Toplu Halde Tanıtacak

0
0
0
0
0
Microsoft'un Windows 10 lansmanı sonrası beklenen patlamayı söylentilere göre Ekim ayında yapacağı ortaya çıktı. Lumia 940, 940 XL, Surface 4, Xbox One Mini  ve Band 2 cihazlarını tanıtacak olan firma tam manasıyla bir şov yapabilir.
Bildiğiniz gibi Microsoft'un Windows 10 lansmanından sonra gözler Windows Phone platformuna ve bu işletim sistemine gelecek yeni tepe model cihazlara çevrildi. Lumia 940 ve Lumia 940 XL modellerinin geleceği söylenen ve merakla beklenen bu telefonlar yanlarında birçok arkadaşı ile beraber Ekim ayında gelebilir.

Çinli blog WPDang'dan ortaya atılan söylentiye göre Ekim ayında özel bir etkinlik yapacak olan Microsoft, Lumia 940 ve Lumia 940 XL'ın yanı sıra Surface 4 ve Surface'in cep telefonu versiyonu olacak olan Surface Mobile, Xbox One Mini ve Band 2 cihazları ile beraber bir şov yapacak. Bir anda 6 cihaz bereber tanıtacak olan firma, gövde gösterisi ile piyasaya ciddi bir geri dönüş yapmayı amaçlıyor.Özellikle merak edilen Lumia 940 ve Lumia 940 XL olacakken Xbox One Mini model adının geçmesi de "Acaba nasl bir Xbox olacak?" sorularını da akıllara getiriyor. Ancak asıl Windows Phone'un Windows 10 Mobile çıkışı ardından ciddi bir sıçrama yapması bekleniliyor. Ayrıca Surface tarafında 4. nesli de çıkaracak olan Microsoft, bunun yanı sıra Surface Mobile adlı başka bir üst seviye telefonunu da çıkarabilir. Ancak bu cihaz büyük ihtimalle 2016'nın başlarında, yani muhtemelen CES 2015'te karşımıza çıkacak.

Şu anda söylentiden ibaret olan bu durumu Ekim ayı yaklaştıkça detayları karşımıza muhtemelen çıkacaktır. Bakalım Microsoft kızışan piyasada ne gibi hamleler yapacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0