• Anasayfa
  • Mobil
  • Windows Phone'un "Lumia Selfie" Uygulaması iOS'e Geldi!

Windows Phone'un "Lumia Selfie" Uygulaması iOS'e Geldi!

0
0
0
0
0
Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone'da bulunan birçok uygulamayı diğer platformlara getirme alışkanlığı Lumia Selfie uygulamasıyla devam ediyor.
Microsoft normalde Silikon Vadisi'nin en büyük şirketlerinden biri ve Windows işletim sistemiyle de milyonlarca insan tarafından kullanılan bir ürüne sahip. Ancak Windows Phone platformuyla mobil cihazlarda tam manasıyla istediği başarıyı yakalayamayan firma nedense zaten sayı ve çeşitlilik bazından geride olduğu Android ve iOS platformuna kendi platformundan daha çok ürün çıkarmaya başladı.

Şimdiye kadar birçok uygulamasını Android ve iOS'e getiren firma Lumia cihazların artılarından biri olarak kabul edilen Microsoft yapımı "Lumia Selfie" uygulamasını da şimdi "Microsoft Selfie" adıyla iOS platformunda yayınladı.Çeşitli filtre araçlarıyla Lumia cihazlarında çekeceğiniz fotoğrafları oldukça güzel hale getirebilen bu uygulamanın da WP dışındaki platformlarda yayınlanması "Bu adamlar hangi kafada?" düşüncelerini tekrar akıllara getirdi. Hala Windows 10 Mobile ile ciddi bir çıkış yakalaması beklenilen Microsoft'un kendi pazarını geliştimrek adına bu noktada hala ciddi adımları hala görülmüyor olması ilginç.

Lumia Selfie ve iOS'teki adıyla Microsoft Selfie uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan iOS ve WP cihazlarınıza yükleyebilirsiniz
 
  Microsoft Selfie (Lumia Selfie) İndir [ÜCRETSİZ]


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0