Microsoft, Surface Phone'u Tanıtacak Mı?

0
0
0
0
0
Microsoft, Surface Phone'u Tanıtacak Mı?
Birkaç ay önce ciddi şekilde konuşulmaya başlanan Surface Phone, bir kez daha gündeme gelmiş durumda.
Uzun süredir Microsoft cephesinin yeni bir telefon ürettiği haberleri ortalıkta dolaşmaktaydı. Bu haberler doğrultusunda görüşler, Microsoft'tan bir Surface Phone geleceği yönündeydi. Nitekim son olarak yapılan sızıntı, bu düşüncenin yeniden alevlenmesine sebep oldu.

Windows 10'a Continuum adlı bir özellik geldi. Bu özellik sayesinde Microsoft'un belirli modellerdeki telefonlarını kullanan kişiler, Windows 10'un telefonlarında da kullanabilecekler. Şimdi siz bu durumun Microsoft'un Surface Phone'uyla ne alakası var diye merak ediyorsunuzdur.
 

Şöyle ki; Microsoft, Windows 10 için Continuum özelliğini yukarıdaki video ile tanıtmış ve Microsoft Çin sitesi, bu özelliğin hangi modellerde kullanılacağını açıklamıştı. Bu açıklama göre ise Continuum, Lumia 950, 950 XL, Acer Jade Primo ve -buraya dikkat- Lumia Phone X modellerini destekleyecekti. Ancak Phone X olayının tam olarak ne olduğu daha anlaşılmadan açıklama yeniden düzenlendi ve ''Phone X'' bu açıklamadan kaldırıldı.

Şu an için telefon hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak bu tarz bir hatanın sadece bir yazım hatası olması, pek de inandırıcı gelmiyor.

Kaynak: DigitalTrends
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0