• Anasayfa
  • Mobil
  • Microsoft'un Geliştirdiği Android Uygulamalarından Haberiniz Var mı?!

Microsoft'un Geliştirdiği Android Uygulamalarından Haberiniz Var mı?!

1
0
0
0
0
Bu haberimizde Microsoft'un Android için geliştirdiği mobil uygulamalardan ve bu uygulamaları nasıl bulabileceğinizden bahsettik.
Akıllı telefon sektörüne girmiş olan fakat her geçen gün biraz daha batan Microsoft, bu sektörden istediğini alamamış şirketler arasında yer alıyor. Buna rağmen mobil işletim sistemleri için uygulamalar geliştirmeye devam eden yazılım devi, dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi için, yani Android için birçok uygulama geliştirdi. Bu işletim sistemi için şimdiye kadar 80'den fazla uygulama geliştirmiş olan Microsoft, düzenli olarak uygulama yayınlıyor. Bu haberimizde Microsoft'un Android için geliştirmiş olduğu uygulamalardan bahsettik.

Kaizala, Mimicker Alarm, Next lock screen ve Arrow Launcher gibi birbirinden farklı uygulamalar geliştirmiş olan Microsoft, bu uygulamalarla ilgili olan kişilerin düşünerek kendi uygulamalarının takip edilebileceği, özel bir uygulama geliştirmeyi de ihmal etmemiş. 'Microsoft Apps' isimli bu uygulama, düzenli olarak yayınlanan Microsoft uygulamalarını takip etmenizi ve bu uygulamalar hakkında daha fazla bilgiye erişebilmenizi sağlıyor. Eğer sizde bazı Android kullanıcıları gibi 'Microsoft yaparsa tam yapar, bu uygulamalarda en ufak sorun olmaz' düşüncesine sahipseniz, o halde aşağıda bulunan link üzerinden Microsoft Apps'i indirebilir ve yeni uygulamaları düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.Uygulamayı indirdikten sonra yeni güncellemeleri veya uygulamaları kontrol etmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şunlar:

Uygulamayı açın ve üst kısımda yer alan 'Categories' kısmına girin

Ardından en üst kısımda bulunan 'News' seçeneğine tıklayın

Yeni güncellemeleri kontrol etmek isterseniz 'New Updates' kategorisini, yeni uygulamaları kontrol etmek isterseniz 'New Apps' kategorisini kullanın.

 
  Microsoft Apps

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0