• Anasayfa
  • Mobil
  • Microsoft'un Geliştirdiği Word Flow, iOS İçin Kullanıma Sunuldu

Microsoft'un Geliştirdiği Word Flow, iOS İçin Kullanıma Sunuldu

0
0
0
0
0
iOS için uygulamalar geliştirmeye devam eden Microsoft, Word Flow isimli uygulamayı Apple'ın mobil cihaz işletim sistemi için kullanıma sundu.
Akıllı telefon sektöründe istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan Microsoft, bu sektördeki akıllı cihazlar için uygulamalar üretmeye devam ediyor. Birbirinden güzel uygulamalarla karşımıza çıkan yazılım devi, geliştirmiş olduğu 'Hub' isimli klavye uygulamasını iOS için kullanıma sunduktan sadece bir hafta sonra 'Word Flow'un da kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Hub'dan çok daha farklı bir klavye yapısına sahip olan Word Flow, isminden de tahmin edebileceğiniz gibi harflerin çeşitli şekillerde dizildiği, son derece eğlenceli ve kişiselleştirilebilir bir klavye uygulaması. Windows Phone'larda gördüğümüz tek dokunuşla yazma özelliğine sahil olan Word Flow, iPhone kullanıcılarının daha hızlı yazı yazabilmesi açısından oldukça kullanışlı olabilir.Word Flow'un öne çıkan özelliklerinden birisi de 'Arc modu.' Bu mod, tek el moduna benzer bir şekilde çalışıyor ve klavyeyi tek elle kullanıma göre özel olarak ayarlıyor. Bu mod kullanımdayken ekranın alt köşesinde beliren klavye; toplu taşımada, yemekte, alışverişte veya başka bir ortamda telefonunuzu kullanabilmenizi mümkün kılıyor. Arc moduna geçiş yapmak için klavyeye basılı tutmanız ve onu ekranın alt köşesine sürüklemeniz yeterli. Bu geçiş kolaylığı sayesinde tek elle yazma modunu açmak için çift elinizi kullanmanıza gerek kalmıyor.

Apple'ın otomatik düzeltmelerinden de çok daha iyi bir düzeltme yapısına sahip olan Word Flow, iOS işletim sistemini kullanan ancak klavyeden memnun olmayanlar için mükemmel bir tercih.
 
  Word Flow

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0