• Anasayfa
  • Mobil
  • Microsoft'un Tercüme Uygulaması Artık Simültane Çeviri Yapabiliyor!

Microsoft'un Tercüme Uygulaması Artık Simültane Çeviri Yapabiliyor!

14
1
0
0
0
Microsoft'un Tercüme Uygulaması Artık Simültane Çeviri Yapabiliyor!
Microsoft'un çeviri servisi olan Microsoft Translator'a artık simultane çeviri desteği gelmesiyle Google'ı bu alanda geçecek gibi görünüyor.
Milyonlarca kişi çeviri için her zaman Google Translate servisini kullanıyor olsa da hiç de hafife alınmayacak Microsoft Translator adlı mobil uygulama da oldukça başarılı çeviriler ile karşımıza çıkıyor. Şimdi ise bir güncelleme ile Android Wear ve Apple Watch desteği de kazanan bu uygulama'ya gelen en efsanevi özellik ise simultane çeviri desteği ile dikkat çekiyor.

Türkçe desteği olmamasıyla üzücü sayılabilecek Microsoft'un çeviri servisi artık anında çeviri ve telefon-akıllı saat karma desteği sayesinde de çok işe yarayacak gibi duruyor.
 

Şu anda İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, İtalyanca, İspanyolca ve Portekizce desteği sunan Micrsoft Translator'da sesli olarak söyleceğiniz bu dillerdeki bir cümle saniyeler içinde yazılı olarak yine bu dillerden birine çevrilerek gösteriliyor. Çevrelerce oldukça başarılı bulunan bu yeni özellik sonrası eklenecek diller ile Microsoft Translator, Google Translate servisinin ocağına incir ağacı bile dikebileceği konuşuluyor. (Bu ara Bing servisi ile karıştırmayın. O kötü ve farklı bir sistem)

Eğer siz de bu dillerde çeviri gereken işte çalışıyorsanız gerekli kontakt kurma durumlarında ve yurtdışı sehayatlerinde oldukça işinize yarayabilir diye düşünüyorum. Android, iOS ve tabiki Windows Phone desteği olan bu uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan edinebilirsiniz.
 
  Microsoft Transator İndir [ÜCRETSİZ]
14
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
14
1
0
0
0