• Anasayfa
  • Mobil
  • Microsoft'un Yeni Lumia'sının Ekranı Kavisli mi Olacak?

Microsoft'un Yeni Lumia'sının Ekranı Kavisli mi Olacak?

0
0
0
0
0
Microsoft'un Yeni Lumia'sının Ekranı Kavisli mi Olacak?
Microsoft’un kenarları kavisli olan yeni bir akıllı telefon modelinin prototip görüntüleri sızdırıldı!
Kavisli ekranlar, artık yavaş yavaş moda olmaya başladılar. Bu akımı ilk olarak Eylül ayında Samsung, Galaxy Note Edge ile başlatmıştı. Bu tasarım o kadar popüler oldu ki Samsung’un bu yılın sonlarına doğru Note 5’le birlikte bir de Note 5 Edge modeli çıkaracağı konuşuluyor. 

Daha önce de LG’nin G4 modelini kavisli ekran alternatifiyle birlikte çıkaracağına dair ciddi söylentiler vardı. Sonuç olarak şirket böyle bir girişimde bulunmamıştı.

Son zamanlarda Avrupa’nın en ciddi sızdırma haberlerini gerçekleştiren nowhereelse.fr’den yine kafa karıştıracak bir görsel geldi. Burada çalışan bir editör, üzerinde proto.nokia.com yazılı kenarları kavisli bir telefon modelinin görüntüsünü paylaştı. Ekranın sadece ön kısmının göründüğü bu prototip fotoğrafın, Microsoft’un çift tarafı kavisli yeni Lumia’sı olacağı izlenimini ortaya çıkarıyor.
 
Microsoft’tan yeni Lumia’larla ilgili haberler geliyor fakat şirketin daha önce de açıkladığı gibi Windows 10’un lansmanından önce üst düzey bir akıllı telefon duyurusu gelmeyecek. Belki de bu model Microsoft’un son bombası olacak, hiç belli olmaz.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0