• Anasayfa
  • Mobil
  • Microsoft'un Yeni Telefonları 4 Eylül'deki IFA 2015'de Tanıtılabilir!

Microsoft'un Yeni Telefonları 4 Eylül'deki IFA 2015'de Tanıtılabilir!

0
0
0
0
0
Microsoft'un merakla beklenen yeni Lumia telefonları içi Berlin'de düzenlenecek IFA 2015 fuarında 4 Eylül'de lansman yapacağı ortaya çıktı.
Sürekli çeşitli sızıntılar ile gündeme gelen Microsoft'un yeni üst seviye Lumia telefonları için artk kesin tarih ortaya çıktı. 29 Temmuz'da yeni işletim sistemi Windows 10'u PC platformuna resmi ve tam sürüm olarak dağıtmaya başlayacak olan firma, 4 Eylül'de Berlin'de başlayacak olan IFA 2015 konferansında kendi yeni telefon lansmanlarını da yapacak.

4 Eylül 2015'te TR saati ile 16:00'da başlayacak olan Microsoft etkinliği ile "Windows 10 Yeni Cihazlarını Aydınlıpa Çıkarıyor" gibi bir slogan ile yepyeni telefonlarını ortaya çıkarmış olacak. Tabii bu "cihaz" olarak geçmesi başka akıllı araçların da ortaya çıkabileceğini gösterse de Lumia 940 ve Lumia 940 XL olması en muhtemel bir ihtimal olarak göze çarpıyor.

Görsel temsilidir.

Ortaya çıkan bilgilere göre bu lansmanda Windows 10 içeren yeni tabletler, Surface gibi hem tablet hem laptop görevi gören bilgisauarlar, premium dizüstü bilgisalarlar ve oyun cihazları gelecek. Bu bilgiye baktığımızda telefonlara ait bir bilgi bulunmasa da en önemli yanının yeni 2 Lumia cihazları olacağı yönünde bir beklenti şimdiden oluştu.

4 Eylül'de Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı olarak Türkçeleştirilen IFA 2015, 4-9 Eylül tarihlerinde Berlin Uluslararası Kongre Merkezi'nde yapılacak. Bakalım IFA bizlere daha başka neler gösterecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0