Samsung'un Yeni Video Servisi: Milk Video

0
0
0
0
0
Samsung'un Yeni Video Servisi: Milk Video
​Sekiz ay önce Milk adındaki çevrimiçi müzik servisini faaliyete sunan Samsung, şimdi de Milk’in görüntülü versiyonu olarak tanımlayabileceğimiz Milk Video’yu hayata geçirdi.
Sekiz ay önce Milk adındaki çevrimiçi müzik servisini faaliyete sunan Samsung, şimdi de Milk’in görüntülü versiyonu olarak tanımlayabileceğimiz Milk Video’yu hayata geçirdi. Şimdilik ABD kullanıcılarının erişebileceği Milk Video ile Samsung, Youtube ve Vimeo gibi servislere rakip olmasının yanında, bu servislerden kendisini ayıran bazı özelliklere sahip.
 
Samsung’un Galaxy serisindeki bazı telefonlarda, ücretsiz olarak sunulan uygulamadaki içeriklerin büyük bir kısmı Vevo, CollegeHumor, The Union gibi içerik ortaklarından sağlanıyor. Samsung’un düzenlediği videolar da, yine şirketin belirlediği teknoloji, müzik ve komedi gibi kategorilerin altında gösteriliyor. Kullanıcılar, beğendikleri ya da arkadaşlarının beğendiği videolardan oluşan bir akış da oluşturabiliyor.
 

 
Cihaz, Samsung’un Galaxy S serisinin III ve üzerindeki, Galaxy Note 3 ve üzerindeki, Galaxy S III mini ve üzerindeki cihazlarla birlikte Galaxy Mega serisindeki cihazlara yüklenebiliyor. Milk Videos’un Avrupa’da ne zaman faaliyete geçeceği hakkında şirketten bir açıklama henüz gelmedi.
 
  Samsung Milk Video

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0