• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone'lardaki Şarj Sorununu Ortadan Kaldıran Şarj Kiti: Mini Power

iPhone'lardaki Şarj Sorununu Ortadan Kaldıran Şarj Kiti: Mini Power

3
0
0
0
0
​Akıllı telefonların en büyük sorunlarının zirvesinde her zaman şarjı çabuk tükenen bataryalar olmuştur. Bazen cihazlarda, yüksek rakamlarda batarya gücü olmasına rağmen “her ne oluyorsa artık” şarj yine de çabuk tükenebiliyor. Fakat Tsung Chih-Hsien isimli bir tasarımcı, gerçekten işe yarayacak süper bir konsepte imza attı.
Akıllı telefonların en büyük sorunlarının zirvesinde her zaman şarjı çabuk tükenen bataryalar olmuştur. Bazen cihazlarda, yüksek rakamlarda batarya gücü olmasına rağmen “her ne oluyorsa artık” şarj yine de çabuk tükenebiliyor. Fakat Tsung Chih-Hsien isimli bir tasarımcı, gerçekten işe yarayacak süper bir konsepte imza attı.
 
Red Dot tasarım ödüllerinin sahibi olan Mini Power isimli cihaz, iPhone kullanıcılarına resmen ilaç gibi gelecek.
 
Piyasadaki bataryalara farklı bir bakış açısı getiren “hap” görünümündeki Mini Power pilleri, telefonunuza 2, 4 ve 6 saat ek süre kazandıracak batarya gücü sağlıyor.


 
Henüz tasarım aşamasında olan bu hap görünümündeki şarj çiplerinin ne zaman kullanıcılara ulaşacağı bilinmiyor. Dileğimiz, bu çiplerin Android cihazlarla da uyumlu olacak şekilde çıkması.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0