• Anasayfa
  • Mobil
  • Oldukça Sade Grafiklere Sahip Yerli Bulmaca Oyunu: Minimal Maze

AppStore'da "Haftanın Oyunu" Olarak Seçilen Yerli Bulmaca Oyunu: Minimal Maze

1
0
0
0
0
Yerli bir bulmaca oyunu olarak dikkat çeken Minimal Maze, çıktığı hafta AppStore tarafından "Haftanın Oyunları" arasına seçildi.
Son dönemlerde artan "yerli" yapım birçok şeye rastlıyoruz. Özellikle dikkat çeken mobil oyun ve uygulama noktasında çalışmalar yapan Alper Iskender, perşembe günü AppStore'a getirdiği Minimal Maze adlı oldukça eğlenceli bulmaca oyunu ile "Haftanın Oyunları" arasına girdi.

Oldukça basit, sade ve bir o kadar da zor olan Minimal Maze'de yapmanız gereken bir labiret içindeki kareleri birbirileriyle buluşturmak. Bu noktada çeşitli kapıları anahtar ile açmanız, dolaşan testerelerden kaçmanız gerekiyor. Başta "Çok basit yahu bu" diyeceğiniz biçimde kolay başlayan oyun git gide zorlaşarak sizi fazlasıyla çileden çıkartabilir.63 adet seviyeye sahip olan yapım şu anda sadece iOS platformuna özel ve sadece 2.69TL fiyatla satılıyor (0.99$) Oldukça eğlenceli ve her adımınızı düşünmeniz gereken bu oyun uzun süre kafa patlatılarak hazılandığı çok belli. Bu noktada Apler'i kutluyoruz. Tamamıyla fiyatını hak eden bu yapımı aşağıdaki bağlantıdan cihazınıza indirebilirsiniz.
 
 
 Minimal Maze İndir [2.63TL]

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0