• Anasayfa
  • Mobil
  • Mobil Dünya Kongresi'nde İncelediğimiz 5 İlginç Ürün!

Mobil Dünya Kongresi'nde İncelediğimiz 5 İlginç Ürün!

0
0
0
0
0
Mobil Dünya Kongresi'nde İncelediğimiz 5 İlginç Ürün!
Mobil Dünya Kongresi üzerinden bir hafta geçti... Barselona'daki etkinlik boyunca birçok farklı ve ilginç ürünü inceledik. İnceleme videolarımıza konu olan ve bir türlü unutamadığımız 5 ilginç ürüne hızlıca bir göz atmaya ne dersiniz?

Mobil Dünya Kongresi 2016 birçok yeni ve ilginç ürünün tanıtımına sahne oldu. Amiral gemisi telefonları, merakla beklenen cihazları bir tarafa bırakacak olursak, etkinlik sırasında birçok farklı ve ilginç ürün de tanıtıldı. Bu ürünlerin en ilginç olanlarını, Barselona’da bulunan ekibimiz olay yerinde inceledi ve videolarını geçtiğimiz hafta boyunca sizler ile paylaştı.

İç sesimin "gelse de ben de inceleyebilsem" dediği o ürünlerin videolarını, benim gibi aklından çıkaramayanlar için tekrar olması, hiç izleyemeyenler için de yeni bir şans sunması amacıyla tekrar listeledim.

İşte Mobil Dünya Kongresi’nde ekibimizin incelediği 5 ilginç ürün…

 Kola Takılabilen Kıvrılabilir Ekran: FlexEnable

Kıvrılabilir ekranlı iPhone konsepti internette elden ele dolaşadursun, bizim ekip kıvrılabilir ekranlı FlexEnable’ı çoktan inceledi. Ürünün görünümünün oldukça kaba ve itici olduğunu söylemeliyim ancak türünün ilk örneklerinden biri olması nedeniyle oldukça ilgi çekici. 
 

 Diş Bakımında Son Nokta: Akıllı Diş Fırçası Oral-B Genius 9000

200 Euro fiyat etiketine sahip akıllı diş fırçası Oral-B Genius 9000, doğru diş fırçalama konusunda başarılı bir eğitmen.  Fiyatına bakıp da hemen celallenmeyin! Yanlış diş fırçalama ve eksik bakım nedeniyle erkenden çürüyen dişlerimizi ve tedavi masraflarını düşününce, böyle bir diş fırçasının aslında karlı bile olabileceğini düşünüyorum. Fiyatı şu an biraz yüksek ama uygun seviyelere gerilediğinde, satın alınabilecek bir ürün olabilir...
 

 Android, iOS ve WP'ye Rakip İşletim Sistemi: Ubuntu

Android ve iOS kapışmasından sıkıldınız mı? Henüz farklı bir alternatif arayışına girmesem de ben çok sıkıldım ve “burada ben de varım” diyen farklı seslere kayıtsız kalmıyorum. O seslerin en güçlülerinden biri de Mobil Dünya Kongresi’nde Ubuntu’dan geldi! Birlikte izleyelim…
 

 HTC'nin Sanal Gerçeklik Gözlüğü: HTC Vite!

Mobil Dünya Kongresi gösterdi ki, önümüzdeki günlere sanal gerçeklik ürünleri damgasını vuracak. Her marka kendi ürününü tanıtırken, HTC'nin ürünü fiyatıyla dikkat çekenlerden... 2500 TL'lik fiyatıyla bu ürünü henüz deneyemeyenlerdenim. En iyisi gelin, bir daha videosunu izleyelim!
 

 Dünyanın İlk Termal Kameralı Telefonu CAT S60

Henüz daha video incemesi ekibimizce yapılmamışken, buradaki haberimizde "Kaya gibi sağlam" olarak nitelendirdiğimiz Cat S60 akıllı telefon, insanın içinde "inceleme isteği" yaratan ilginç cihazlardan biri. Evet çok kalın, çok kaba ve gerektiğinde suç aleti olarak bile kullanılabilir! Ama termal kameralı ilk akıllı telefon olması ve dayanıklılık özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0