Monument Valley De Artık Windows Phone'da!

0
0
0
0
0
Son günlerde oldukça artmaya başlayan Windows Phone platformuna giriş yapan uygulama ve oyunlara Monument Valley de eklendi.
Son dönemde Windows Phone kullanıcılarının en çok dert yandığı nokta olan mağazadaki uygulama azlığı sorunu konusunda yüzleri gülmeye başladı.

Android ve iOS platformunda efsaneleşen oyunların son 1-2 hafta içinde hızla Windows Phone platformuna giriş yapması ve Microsoft'un Build 2015 etkinliğinde de Windows 10'a Android ve iOS uygulamalarının çok rahat portlanabileceğini duyurması sonrası ciddi manada Windows Phone Store gelişme gösterdi.Şimdi ise bir başka efsanevi oyun olan Monument Valley, bulmacaları çözebilmeniz için dikkat ve kafa patlatmak gereken bir oyun. Gerçekten eğlenceli olan Monument Valley'i artık Windows Phone kullanıcıları da satın alarak oynayabilirler.

9.25TL gibi bir ücretini fazlasıyla hak eden Monument Valley, bitirdiğinizde "Keşke biraz daha uzun olsa" dedirtecek bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Monument Valley'i aşağıdaki bağlantılardan istediğiniz platform için satın alarak indirebilirsiniz. (Android'te 1.70TL ile indirimdeyken iOS platformunda 8.49TL fiyatla satın alınabiliyor)
 
  Monument Valley Tüm Platformlar İçin İndir
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0