• Anasayfa
  • Mobil
  • Moto 360'ın Yeni Versiyonuna Ait Bir Görsel Daha Ortaya Çıktı

Moto 360'ın Yeni Versiyonuna Ait Bir Görsel Daha Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
En son Lenovo tarafından satın alınan Motorola'nın yuvarlak çerçeveli akıllı saati Moto 360'ın yeni modeline ait bir görsel daha ortaya çıktı. Görünüşe göre saat bu sefer tam yuvarlak ekran ile gelecek.
Geçen sene tanıtıldıktan sonra çok sevilen ve LG G Watch R ile arasında "Hangisi en iyisi?" tartışmaları yapılan Motorola'nın akıllı saati Moto 360'ın tek eksiği ekranda sensörler için ayırılan alan olarak gösteriliyordu.

İlk tam yuvarlak akıllı saat olarak piyasaya sürülen ve oldukça şık ve diğer akıllı saatlere göre daha büyük ekran sunan Moto 360, kullanıcıları tarafından da çok seviliyor.Şimdi ise Weibo'da Motorola'nın yeni saat çalışmasına ait olduğu iddia edilen bir görsel daha ortaya çıktı.Görüntüye göre (eğer gerçek çıkarsa) Motorola bu sefer ekranı da tam yuvarlak yapacak. Şimdiki Moto 360'da sensörler için ekranın altında ayırılan siyah bölüm nedeniyle bazı çevreler tarafından eksi olarak görülen Moto 360'ın bu versiyonunda söylenen bu eksiği kapatılmış. Fakat şu anda teknik özellikleri ile alakalı başka bir detayı bulunmuyor.

Kayışlarının rahatlıkla çıkarılıp takılabileceği görülen saatte tam ekran olması ve daha ince olmasıyla bu sefer en çok tercih edilen saatlerden biri olabilme ihtimalini güçlendirmekte.

Yaz aylarında tanıtılması beklenen yeni Moto 360'ın ne gibi yenilikler ve özellikler sunacağını hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0