• Anasayfa
  • Mobil
  • Moto E2’nin Basın Görüntüleri ve Teknik Özellikleri Yayımlandı

Moto E2’nin Basın Görüntüleri ve Teknik Özellikleri Yayımlandı

0
0
0
0
0
Moto E2’nin Basın Görüntüleri ve Teknik Özellikleri Yayımlandı
​Nexus 6’nın ve Moto G’nin, akıllı telefon satış rakamlarını önceki yıllara göre yukarı taşımasından memnun olan Motorola’nın giriş seviyesi akıllı telefonu Moto E’nin de yakaladığı satış rakamları, şirketi çok mutlu etti. 
Nexus 6’nın ve Moto G’nin, akıllı telefon satış rakamlarını önceki yıllara göre yukarı taşımasından memnun olan Motorola’nın giriş seviyesi akıllı telefonu Moto E’nin de yakaladığı satış rakamları, şirketi çok mutlu etti. Aynı başarıyı devam ettirmek isteyen Motorola, Moto E2 ismiyle serinin devamı niteliğindeki akıllı telefonunu yakında piyasaya sürecek.

Moto E2, geçtiğimiz ay AndroidPolice tarafından ilk basın görselinin sızdırılmasıyla karşımıza çıkmıştı. Daha sonra cihazın Best Buy’a ait internet sitesinde satışa çıkması, cihazın teknik özelliklerini öğrenmemizi sağladı.4.5 inç boyutunda 960 x 540 piksel ekranı, 1.2GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemcisi bulunan cihazda, 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza bulunuyor. 5 MP arka ve 0.3 MP ön kamerası bulunan cihaz 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth bağlantı seçeneklerine sahip. Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle çıkacağı söylenen cihazın etiket fiyatının 99 dolar seviyesinde olacağı belirtildi. Fakat bu fiyat, ABD’deki çıkış fiyatı olacaktır. Yani Avrupa’daki satış fiyatının ne olacağını şimdiden kestirebilmek biraz zor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0