• Anasayfa
  • Mobil
  • Moto G (2015)'in Gerçek Görselleri ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Moto G (2015)'in Gerçek Görselleri ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Motorola'nın ürettiği uygun fiyatlı akıllı telefon Moto G'nin 2015 versiyonuna ait gerçek görüntüleri ve teknik özellikleri ortaya çıkmasıyla beraber bu seneki Moto G modelinin nasıl olacağına dair detayları da görebiliyoruz.
Motorola'nın başlıca iki telefonu olan Moto X ve Moto G dünya genelinde oldukça başarılı satışlara imza atan seriler olarak dikkat çekiyor. Moto G'nin ülkemizde yer alması ve ülkemizde de hatırı sayılır bir ilgi görmesi de gelecek modellere yeşil ışık yakıyor.

Şimdi ise Moto G'nin 2015 modeline ait yeni ve gerçek hayattan resimleri ortaya çıkması ile beraber hem yeni modelin nasıl olacağını hem de teknik özelliklerini de net bir şekilde görebiliyoruz. Teknik özelliklerine göre (Moto G için düşündüğümüzde) gayet güzel olan telefonda tasarımsal olarak da hoş düzenlemeler ve makyajlar yapıldığını görebiliyoruz. Yani oldukça şık bir Moto G ile tanışacağız.Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi ön tarafta sol üste konumlandırılan Motorola logosu ve altta ve üstte bulunan telefon görüşmesi için konumlandırılmış ahize ve mikrofon tasarımının buradan incelemesini yaptığımız Nexus 6'ya benzediğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra arka tarafında yeni Moto X'e de benzer bir dizayn anlayışına giden Motorola kamera için yerleştirilen çift tonlu flaş ile de daha canlı bir çekim sunabileceğini gösteriyor. Ayrıca arka kapağın dokusu da elde tutuşta hoş bir his verecekmiş gibi görünüyor.Teknik özelliklerine değinecek olursak eğer; ortaya çıkan bilgilere göre Qualcomm Snapdragon 410 çipseti barındıracağı belli olan cihazda 2GB RAM de bulunacak. 28 Temmuz'da tanıtılacağı söylenilen bu yeni telefonda şu anda başka bir detay bulunmuyor. Tabii Moto G ve Moto X'in önemli özelliklerinden olan son Android sürümü kullanma alışkanlığı ve güncellemelerin hızlıca iletilmesi noktasında Android 5.1.1 ile gelmesi kaçınılmaz olarak karşımıza çıkıyor.

Sonuç olarak bu cihazın Moto G olduğunu düşünürsek uygun fiyatına göre oldukça güzel özellikler sunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca saf androide oldukça yakın olan arayüzü ile cihazı da yormayacağı için bence sonuç olarak güzel bir cihaz göreceğiz. Fiyat noktasında ise şu anda bir detay bilinmiyor fakat 28 Temmuz'da bunu da görmüş olacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0