DROID Turbo'nun Global Versiyonu: Moto Maxx

0
0
0
0
0
​Motorola, kullanıcılarını oldukça memnun edecek akıllı telefonu DROID Turbo’yu bir süre önce tanıttı. Oldukça yüksek teknik özelliklerine sahip cihaz, maalesef sadece ABD’deki Verizon Wireless operatörü abonelerine özel olarak satışa çıkarılacak.
Motorola, kullanıcılarını oldukça memnun edecek akıllı telefonu DROID Turbo’yu bir süre önce tanıttı. Oldukça yüksek teknik özelliklerine sahip cihaz, maalesef sadece ABD’deki Verizon Wireless operatörü abonelerine özel olarak satışa çıkarılacak.
 
Motorola, Google’ın bünyesine geçtikten sonra daha akıllıca hamleler yapmaya baladı. Bugün bir Google+ kullanıcısı tarafından paylaşılan görüntüler, Moto Maxx isimli cihaza ait. Telefonun sistem özellikleri ise DROID Turbo ile neredeyse eşdeğer.
 
5.2 inç 2560 x 1440 piksel AMOLED ekran, 2.7 GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 805 çipset, 3 GB LRDDR3 RAM, 64 GB dahili hafıza, 21 MP 4K Ultra HD video çeken kamera, 3900mAh pil, Moto Turbo hızlı şarj aleti ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle birlikte gelecek olan Moto Maxx, ilk olarak Latin Amerika ülkelerinde satışa sunulacak. Cihaz, DROID Turbo gibi sadece belirli bir bölgeye değil, global anlamda satışa sunulacak. En geç 2015 yılının başlarında Avrupa’da satışa sunulacak olan cihazın, Türkiye’de de satışa sunulma ihtimali oldukça yüksek.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0