• Anasayfa
  • Mobil
  • Motorola, 25 Şubat'ta Bir Etkinlik Düzenleyecek

Motorola, 25 Şubat'ta Bir Etkinlik Düzenleyecek

0
0
0
0
0
Önce Google tarafından alınıp daha sonra Lenovo'ya satılan, çıkardığı telefonları ve akıllı saatiyle göz önündeki firmalardan Motorola 25 Şubat'ta bir etkinlik yapacak.
İlk olarak Google'ın satın almasıyla gündeme gelen ve ardından Lenovo'ya satılan Motorola, en son çıkardığı Nexus 6 ve Moto 360 ile sıkça dillendirilen firmalar arasında yer alan bir şirket. Yuvarlak yapısıyla dikkat çeken Moto 360 saatiyle son Nexus cihazı olan Nexus 6'nın ardından büyük ihtimalle yeni bir cihaz tanıtacak olan firma, bazı şirketlere gizemli bir kutu ile etkinlik davetiyesi gönderdi.

Firmaların yeni cihaz tanıtımlarında tercih ettiği 1 Mart'ta başlayacak Mobil Dünya Kongresi yerine daha erken bir tarihi tercih eden Motorola, 25 Şubat olarak seçtiği günde bir etkinlik düzenleyecek.Gönderdikleri davetiyelerde hiçbir detaya yer verilmeyip sadece heyecan verici bir duyuru ibaresini kullanması birçok çevreyi meraklandırdı. En son Moto X, Moto G ve Moto X Pro modelleriyle Çin pazarına giriş yapan firma için bu duyuru ile ortaya çıkan etkinlikte ne gibi bir cihaz tanıtacağı merakla bekleniyor. Tahminlere göre yeni saatini tanıtması beklenen firma bir de telefon tanıtma ihtimali de bulunuyor.

25 Şubat'ta açığa çıkacak bu gizem ile öğreneceğimiz cihazın ne olduğunu ve hangi özelliklere sahip olacağını hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0