• Anasayfa
  • Mobil
  • Motorola, 3. Jenerasyon Akıllı Telefonu Moto E3’ü Duyurdu

Motorola, 3. Jenerasyon Akıllı Telefonu Moto E3’ü Duyurdu

0
0
0
0
0
Motorola, giriş seviyesi özelliklerine sahip yeni akıllı telefon modeli Moto E3’ü duyurdu.
Motorola, 3. jenerasyon Moto E akıllı telefonunun duyurusunu gerçekleştirdi. Eylül ayında Moto G4 Play’i de duyurması beklenen şirketin yeni telefonu ise aslında tam bir duyuru sayılmaz. Zira bazı temel özellikleri belli olsa da diğer özellikler şu an için kamuoyuyla paylaşılmış değil.

Moto G4 Play’le benzer özellikleri bulunan Moto E3’te 5 inç büyüklüğünde HD ekran olacak. (yani aynı ekran G4 Play'de de olacak) İçi su itici nano ile kaplı olan cihazın bataryası ise 2800mAh.

İşlemcisinin ise 4 çekirdekli olacağı iddia ediliyor. G4 Play’de 4 çekirdekli Snapdragon 410 işlemci yer alacak ve muhtemelen E3’te de aynı işlemciyi göreceğiz. Android 6.0 Marshmallow işletim sisteminin çalıştıracağı E3, microSD kart desteğine de sahip olacak fakat dahili hafıza hakkında bir bilgi henüz paylaşılmamış. Farklı birkaç kaynak, cihazın 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızayla geleceğini iddia ediyor.8/5 MP çözünürlüğünde arka ve ön kameranın bulunacağı model, yüksek ihtimalle 1080p video kaydedebilecek.

Moto G4 Play’in fiyatı 135 dolar civarında olacak ve Eylül ayından itibaren Amazon ve Tesco üzerinden satın alınabilecek.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0