• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Motorola'dan Yeni "Ucuz ve Güçlü" Telefon: Motorola Droid Turbo

​Motorola'dan Yeni "Ucuz ve Güçlü" Telefon: Motorola Droid Turbo

0
0
0
0
0
Motorola, ABD'nin en büyük iletişim firmalarından biri olan Verizon ile beraber Droid Turbo isimli yeni bir telefon duyurdu. Bu telefonun en büyük özelliği ise çok uygun fiyatlı ve güçlü bir telefon olması.
Motorola, ABD'nin en büyük iletişim firmalarından biri olan Verizon ile beraber Droid Turbo isimli yeni telefonunu satışa sundu. Bu telefonun en büyük özelliği ise çok uygun fiyatlı ve güçlü bir telefon olması.

21 megapiksellik bir kamerası bulunan Droid'in, 4K video çekme özelliği bulunuyor. Ayrıca bu videoları 24 FPS'de kaydediyor. Telefonun bir diğer üst düzey diyebileceğimiz yanı ekranı. Ekranı QHD olan cihazda 2560x1440 çözünürlüğün yanında, 565ppi bulunuyor. Bu da telefon ekranları için oldukça yüksek bir değer diyebiliriz. İşlemci olarak 2.7 GHz hızında çalışan Snapdragon 805 kullanılmış. Ayrıca telefonun 3 GB rami bulunuyor.Telefonun çok iyi olacağının bir diğer göstergesi de bataryası. Cep telefonlarında genellikle alışık olmadığımız 3900 mAh'lik bir pil ile geliyor. Zaten ekranı QHD yapıyorsan, pil için böyle bir sayıya ihtiyacın var demektir (taş yerine gitmiştir). Aynı zamanda hızlı bir şarj sistemi de Droid için geliştirilmiş durumda. Eğer aceleniz var ise hızlı şarj moduna getirip telefonu 15 dakika şarj ederseniz, bu size 8 saat boyunca telefonu kullanabilme imkanı sağlıyor.

Ayrıca Motorola, eğer telefonunuzun ekranı iki yıl içinde kırılırsa bunu bir sefere özel ücretsiz olarak değiştiriyor.Satışı başlamış bulunan Droid Turbo'yu sadece Verizon hattına sahip olanlar kullanabilecek. 32 GB olan 200, 64 GB olan ise kontrat ile birlikte 250 dolara alınabiliyor. Telefonu dilerseniz aylık 25 ve 27 dolardan, taksitle alabiliyorsunuz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0