• Anasayfa
  • Mobil
  • Motorola'dan Üst Düzey Akıllı Telefon: Droid Turbo

Motorola'dan Üst Düzey Akıllı Telefon: Droid Turbo

0
0
0
0
0
​Akıllı telefon endüstrisinde söz sahibi olmak amacıyla Moto X ve Moto G’yi piyasaya süren Motorola’nın yeni bir akıllı telefonunun görüntüleri sızdı. HelloMotoHK isimli güvenilir bir kaynaktan sızdırılan görüntülerde, Motorola’nın DROID Turbo isimli cihazının kasa görüntüleri ortaya çıktı.
Akıllı telefon endüstrisinde söz sahibi olmak amacıyla Moto X ve Moto G’yi piyasaya süren Motorola’nın yeni bir akıllı telefonunun görüntüleri sızdı. HelloMotoHK isimli güvenilir bir kaynaktan sızdırılan görüntülerde, Motorola’nın DROID Turbo isimli cihazının kasa görüntüleri ortaya çıktı.
 
5,2 inç büyüklüğünde olan ve 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü ekranı bulunan cihaz, 3 GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 805 serisi çipsetle gelecek. Çift LED flaşla desteklenen ana kameranın 20 megapiksel olduğu söyleniyor. Ortaya çıkan görüntülerle yeni kasanın kevlar arka yüzeyi de doğrulanmış oldu.


 

 Twitter'dan ekranla ilgili bir açıklama

DroidLanding hesabından yapılan açıklamada, ekranın UltraHD çözünürlüklü olacağı belirtilerek aşağıdaki görsel paylaşıldı.30 Ekim'de tanıtılıp bir sonraki ayda piyasaya sürülecek olan DROID, Chicago’lu üreticinin son yıllarda çıkarmış olduğu en güçlü akıllı telefonu olacak. Şimdilik küresel pazarda yeni alıp almayacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor, fakat cihaza benzer özelliklerdeki Moto S’nin küresel pazarda yerini alacağı düşünülüyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0