• Anasayfa
  • Mobil
  • Motorola Hindistan’da 1 Yılda 3 Milyon Telefon Sattı

Motorola Hindistan’da 1 Yılda 3 Milyon Telefon Sattı

0
0
0
0
0
Motorola’nın mobil birimini 2014’te satın alan Lenovo, satın aldığı tarihten sonra Hindistan’da akıllı telefon satışına geri dönmüştü. 2014’ün yaz aylarında 1 milyon satış rakamına ulaşan şirket, gelen haberlere göre geçen yılın genel toplamında 3 milyon akıllı telefon satmış.
Motorola’nın mobil birimini 2014’te satın alan Lenovo, satın aldığı tarihten sonra Hindistan’da akıllı telefon satışına geri dönmüştü. 2014’ün yaz aylarında 1 milyon satış rakamına ulaşan şirket, gelen haberlere göre geçen yılın genel toplamında 3 milyon akıllı telefon satmış.

Hindistan’nın çok bilinen e-ticaret sitelerinden Flipkart ile ortaklık yapan şirket, anlaşma doğrultusunda Motorola telefonları öne çıkararak sitede online satışa sunmuştu. Motorola’nın satış başarısından sonra Hindistan pazarında rekabetin artmasıyla beraber ülkenin yerli akıllı telefon üreticilerinden Micromax ve Karbonn, yarışa dahil olabilmek için donanım üzerinde yoğunlaşacağı ve pazar payını korumak için uğraşacağı da gelen bilgiler arasında. 2014 yılını gayet başarılı bir satış grafiği ile uğurlayan Motorola, 2015 yılında güçlü stratejilerle Asya pazarına odaklanacak. Unutmadan, bir zamanlar deterjandan çıkan markanın bu başarısını bizde herkes gibi kutlayalım. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0