• Anasayfa
  • Mobil
  • Motorola’nın Yeni Telefonu Moto E 4G Satışa Sunuluyor

Motorola’nın Yeni Telefonu Moto E 4G Satışa Sunuluyor

0
0
0
0
0
Moto 4G, Şubat ayı içerisinde Motorola tarafından resmi olarak duyurulmuştu. Şimdi ise Hindistan’da satışına başlanacağı açıklandı.

Motorola, Google’dan ayrılarak Lenovo’ya geçtikten sonra akıllı telefon pazarında daha fazla yer edinmeye başladı. Bunun en büyük örneklerinden bir tanesini şuradaki haberimizde sizlere aktarmıştık.

Çin merkezli Lenovo’ya geçtikten sonra ürünlerini ilk olarak bu ülkede sunmaya başlayan Lenovo, daha sonra Hindistan başta olmak üzere Brezilya ve Asya ülkelerinde faaliyetlerini sürdürmüştü.

Moto 4G, Şubat ayı içerisinde Motorola tarafından resmi olarak duyurulmuştu. Şimdi ise Hindistan’da satışına başlanacağı açıklandı.Ürünün teknik özelliklerine şöyle bir baktığımızda 4.5 inç büyüklüğünde 540 x 960 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekranının olduğunu görüyoruz. Dört çekirdekli ve 64-bit mimarili Snapdragon 410 işlemcisi bulunan cihazda grafik birimi olarak Adrena 306 bulunuyor. Bellek kısmında ise 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızasının olduğunu görüyoruz. VGA çözünürlükte ön ve 5 megapiksel arka kamerası bulunan cihazın işletim sistemi ise Android 5.0 Lollipop olacak.

Cihaz, 128 dolar etiket fiyatıyla Flipkart üzerinden satışa sunulacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0