• Anasayfa
  • Mobil
  • Motorola Moto E2'nin Görüntüleri İnternete Sızdı

Motorola Moto E2'nin Görüntüleri İnternete Sızdı

0
0
0
0
0
Moto G ile büyük bir başarı yakalayan Motorola, geçtiğimiz sene düşük fiyatlı bir modeli piyasaya çıkarmıştı. Moto E adını taşıyan model, başta Hindistan olmak üzere birçok ülkede başarılı bir satış grafiği yakalamış ve şirket bütün ikinci el modellerini ikinci nesil cihazlara güncellese de, Moto E’nin sonraki versiyonundan henüz bir haber gelmemişti.
Moto G ile büyük bir başarı yakalayan Motorola, geçtiğimiz sene düşük fiyatlı bir modeli piyasaya çıkarmıştı. Moto E adını taşıyan model, başta Hindistan olmak üzere birçok ülkede başarılı bir satış grafiği yakalamış ve şirket bütün ikinci el modellerini ikinci nesil cihazlara güncellese de, Moto E’nin sonraki versiyonundan henüz bir haber gelmemişti.

Gelen haberle göre, Moto E2’ye ait görüntüler çoktan internet ortamında dolaşmaya başladı. Android platformuyla alakalı ciddi sızıntılar yayan kaynakta, telefonun teknik özellikleri hakkında bir bilgi yer almıyor. Ancak Moto E2’nin bir önceki modele göre daha büyük bir ekran ve güç ünitesine sahip olacağı tahmin ediliyor. Söz konusu yeni modelin şimdilik sadece çift hoparlörlü ses donanımının ön yüze konumlandırılmasıyla oluşturulan özgün Moto tasarımıyla piyasaya çıkacağı netlik kazanmış durumda. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0