• Anasayfa
  • Mobil
  • Yeni Moto X'in de Görselleri Ve Teknik Detayları Ortaya Çıktı

Yeni Moto X'in de Görselleri Ve Teknik Detayları Ortaya Çıktı

1
0
0
0
0
Geçtiğimiz hafta Moto G için çıkan görsellerin ardından sıra Moto X'e geldi. Moto G'nin abisi olacak olan ve teknik özellikler noktasında daha iyi bir halde karşımıza çıkacak olan yeni nesil Moto X, 28 Ağustos'ta karşımıza çıkacak.
Ülkemizde de satılan ve fena sayılmayan bir ilgi gören Moto G'nin geçtiğimiz hafta bu haberimizde de belirttiğimiz gibi bazı görselleri ortaya çıkmış ve bizlere nasıl bir telefon olacağını göstermişti.

Şimdi ise haberimize konu olan Moto G'nin abisi konumunda ve teknik özellikler olarak daha iyi durumda olan Moto X'in de Peru Android Facebook sayfasından görselleri sızdırıldı. Bu görüntülere göre ve verilen bilgilere göre Moto X'te ön kamera için eklenen flaşı ve parmak izi sensörü de olacak. Tasarımsal olarak ise Moto G'ye oldukça benzeyen cihaz, tabiki G modeline göre daha büyük bir ekranla karşımıza çıkacak.Motorola'nın dünya genelinde en çok sevilen modellerinden Moto X'in 3. nesli olacak olan bu yeni Moto X'te Yukarıda görmüş olduğunuz gibi yeni nesil Moto G'ye tıpa tıp benzeyen bir yapısı bulunuyor. Moto G modelinden eksta olarak ön kameranın yanına eklenen led flaşı ile özçekim konusunda düşük ışıkta bile oldukça iyi bir performans verebilecek olan Moto X'in 5.5 inçlik ekranının bu sefer 2K olarak geleceği söyleniyor. Kamera noktasında ise 16MP beklenirken Perulu sayfaya göre bu 21MP olarak gelecek. Bu da çekim konusunda çok daha iyi bir telefon ile karşılaşacağımız anlamına geliyor.Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi alt taraftaki hoparlörün altına yerleştirilmiş olan parmak izi okuyucusu ile güvenlik önlemini de üst seviyeye çıkaran Motorola, bu yeni nesil Moto X modeli ile global pazarda iddialı bir biçimde giriş yaparak kendine yer arayacak. Son olarak yukarıda görmüş olduğunuz gibi altın ve beyaz renklere bezenmiş olan bir Moto X modeli de ortaya çıkmış oldu. Renk seçeneklerinden birinin bu olacağı anlaşılan Motorola Moto X'in bu renkler ile oldukça şık göründüğünün altını çizmek gerek. Ayrıca Perulu sayfa Moto X'te IP sertifikaları olacağı ve bu sonuçla suya ve toza karşı dayanıklı olabileceğinden de bahsediyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0