100 Milyondan Fazla Satan Motorola Efsanesi Razr V3 Yeniden Geliyor!

2
1
0
0
0
100 Milyondan Fazla Satan Motorola Efsanesi Razr V3 Yeniden Geliyor!
Motorola'nın zamanında ülkemizde de popüler olan modeli Razr V3 yeniden satışa çıkabilir. Şirketin 9 Haziran etkinliği öncesinde yayınlanan video merakları artırdı.
2004 yılında tanıtılan ve dünya çapında büyük başarıya imza atan Motora Razr modeli tekrar karşımızda. Kapaklı telefonlar arasında efsane olan ve dünya çapında 100 milyon adetten fazla satılan Razr efsanesi yıllar sonra yeniden gündeme geldi. Ülkemizde özellikle V3 modeli ile beğenilen Razr hakkındaki iddialar, zamanında bu cihazı kullananları heyecanlandırdı.

 Herkesi Heyecanlandıran Video!

Cnet’in haberinde yer alan iddialar, Motorola’nın beğenilen cihazı revize ederek tekrar pazara sunabileceği yönünde. Bu dedikoduların kaynağı ise doğrudan Motorola tarafından yayınlanan bir video. Şirketin YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoda, 9 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek Lenovo Tech World etkinliği hatırlatılıyor. 45 saniyelik klipte sadece Motorola’nın efsane cihazı Razr yer alıyor.

 Motorola Razr Android İşletim Sistemli Mi Olacak?

Videodaki Motorola Razr vurgusuna bakılırsa etkinlikte yeniden bu modelle karşılaşacağımızı söyleyebiliriz. Sanırım Lenovo nostalji olsun diye ya da geçmişe bir saygı duruş yapmak için bu modeli videoya yerleştirmemiştir. Buna rağmen, gelecek model hakkında elimizde bir detay yok. Bire bir eski modelin aynısı olmasa da tasarım hatları ve donanımı güncellenmiş, belki de Android ile yenilenmiş bir Razr modeliyle yakında karşılaşabiliriz.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0