• Anasayfa
  • Mobil
  • Move to iOS Uygulamasına Android Kullanıcılarından Eleştiri

Move to iOS Uygulamasına Android Kullanıcılarından Eleştiri

0
0
0
0
0
Apple’ın çarşamba günü yayınladığı ilk Android uygulaması olan Move to iOS, Android kullanıcıları tarafından yerin dibine sokuldu.

Apple’ın ilk uygulaması olan Move to iOS, Android cihazınızdaki verileri iPhone, iPad ya da iPod’lara taşınmasını sağlıyor. Yani hem Android hem de iOS 9 işletim sistemine sahip olan bir kullanıcı, Android’le çalışan cihazındaki verileri iOS 9’la çalışan cihazlarına taşıyabiliyor. Fakat ülkemizdeki futbol fanatikliğinin bir yansıması olan Android / iOS rekabeti, Move to iOS’le yine ortaya çıktı ve uygulama Android kullanıcıları tarafından ağır şekilde eleştirildi. (tabii ağırlıkla mizahi olarak)

Google Play’e bırakılan yorumlara baktığımızda uygulamaya neredeyse 1 yıldızdan fazla veren yok. (en azından yorumlarda gördüğümüz böyle) Aslında uygulama çokta mantıksız değil, sonuçta her iki işletim sistemini kullanan kişiler muhakkak vardır. Ama işte fanatikliğin sonucunda ortaya çıkan reaksiyon, diğer ülkelere göre bizde çok daha keskin ve net. Şimdi o eleştirilere bir göz atalım.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0