"MSQRD'yi Satın Aldık, Bari Biraz Eğlenelim" Diyen Mark Zuckerberg Iron Man Oldu!

2
0
0
0
0
"MSQRD'yi Satın Aldık, Bari Biraz Eğlenelim" Diyen Mark Zuckerberg Iron Man Oldu!
Gözüne kestirdiği her uygulamayı satın alan Facebook, şimdi de popüler yüz değiştirme uygulaması MSQRD'yi bünyesine kattı. Uygulamayı kullanan Mark Zuckerberg, Iron Man videosu ile MSQRD ekibine "merhaba" dedi.
Gözüne kestirdiği uygulamayı satın alan Facebook’un son hamlesi MSQRD oldu. Son günlerin popüler yüz değiştirme uygulaması önce iOS platformunda yayınlaşmış, geçtiğimiz günlerde de Android için kullanıma sunulmuştu. Yüz takibini oldukça başarılı bir şekilde yapan uygulama, gerçekçi efektleri ile kısa sürede zirveye yerleşmişti.

 Facebook, MSQRD için Ne Kadar Ödedi?

Dünya çapında esen MSQRD fırtınası Mark Zuckerberg’i de etkilemiş olacak ki çok geçmeden Facebook bu uygulamayı satın aldı. Facebook'un bu iş için ne kadar ödediği ise şu an için bilinmiyor. Açıkçası, bu satın alımdan sonra Mark Zuckerberg’i her gördüğünü isteyen şımarık zengin çocuğu gibi düşünmeye başladım. Sanırım telefonuna indirip beğendiği her uygulama için “bunu istiyorum” diye tutturuyor ve yönetim de istediğini hemen yerine getiriyor.

 Mark Zuckerberg'ten "Hoşgeldiniz" Videosu

Şakası bir yana, başarılı yatırımlarına devam eden Facebook potansiyel gördüğü uygulamaları akılcı hamlelerle bünyesine katıyor. MSQRD de bu operasyonların son halkası. Yaşanan gelişmeyi MSQRD’nin Iron Man efektini kullanarak çektiği video ile duyuran Mark Zuckerberg, kod yazma işine ara vererek yeni ekibe “hoşgeldin” mesajı göndermiş. Bildiğiniz gibi kendisi şu sıralar yapay zeka geliştirmekle meşgul ve Iron Man’deki Jarvis benzeri bir AI üzerine çalışıyor. Kendisine kolay gelsin diyor ve MSQRD ile iyi eğlenceler diliyoruz.
  MSQRD Mobil Uygulamasını İndir
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0